Praca

Znajdź miejsce dla siebie.

Oferta pracy

OPIIEKUN KLIENTA KLUCZOWEGO

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie portfelem klientów, poprzez zaangażowanie w  utrzymanie i rozbudowę relacji partnerskich oraz stałą współpracę. Celem tej osoby będzie stały rozwój możliwości sprzedażowych oraz utrzymanie pozycji rynkowej, przy zachowaniu najlepszych praktyk.

Główne obowiązki:

  • utrzymywanie relacji i bieżąca obsługa Klientów Kluczowych,
  • udział w przygotowywaniu i realizacji działań handlowych (budowa ofert, działania promocyjne),
  • sprzedaż produktów i usług z oferty firmy,
  • negocjacja umów handlowych,
  • przygotowywanie raportów miesięcznych.

Wymagania:

  • poparte wynikami doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów z branży IT,
  • umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych na różnych szczeblach organizacji,
  • inicjatywa, komunikatywność i kultura osobista,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość branży IT,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia),
  • ambitną, ciekawą oraz pełna wyzwań pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy),
  • pracę w zgranym zespole o relacjach partnerskich.

 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

 Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."